• Język Polski
  • English
Nano - nawóz CAL - Org
Płynny organiczno-mineralny nano-nawóz wapniowo -organiczny do stosowania dolistnego.

CAL – Org
to unikalny, płynny nano – nawóz, organiczno-mineralny w formie koncentratu, przeznaczony do stosowania dolistnego i fertygacji w uprawie roślin rolniczych i ogrodniczych, w uprawie polowej i pod osłonami.

CAL – Org  wytwarzany jest w nanotechnologii w urządzeniu generującym zjawisko zimnej plazmy. Specjalnie przygotowany roztwór składa się ze formułowanych związków wapnia, potasu, azotu, aminokwasów i innych związków organicznych poddanych procesowi zimnej plazmy. Otrzymany unikalny koncentrat CAL – Org jest dobrze rozpuszczalny w wodzie, a jego składniki są łatwo dostępne dla roślin.

 Składniki CAL – Org  są odpowiednio skompleksowane tak, aby zwiększać prawidłowy wzrost i rozwój roślin oraz wytrzymałość i odporność na choroby oraz na stres środowiskowy związany z niedoborem wapnia, szczególnie w okresie intensywnego przyrostu owoców i organów wegetatywnych. Zaleca się stosowanie CAL – Org  podczas intensywnego wzrostu biomasy roślin w tym organów wegetatywnych oraz owoców, a także w celu zabezpieczenia roślin przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, jak również w celu poprawy jędrności owoców i trwałości w okresie przechowalniczym a także w czasie transportu. Stosowanie zalecanych dawek CAL – Org  nie wywołuje żadnych niepożądanych objawów na roślinach
 
Nano - nawóz CAL - Org<
Skład: CAL – Org
Azot
N (NO3-NH4), % / m.m
Wapń
(CaO % / m.m)
Potas (K2O % m.m) Węgiel organiczny
(C % / m.m)
Całkowita substancja organiczna (% / s.m) L-Aminokwasy
11,2 %/l 13,86 %/l >0,5 %/l 7,2 %/l 87,0 % 6,8 %
 

Dojazd do nas