Podstawą działalności  PHU  Jeznach  jest  eksport świeżych owoców
i warzyw. Głównymi odbiorcami surowców są kontrahenci z Unii Europejskiej i Państw Trzecich. Bardzo poważnie firma nasza przygotowuje się do eksportu do Chin i Wietnamu zgodnie z zasadami nowego systemu procedury treacebiliti i bezpieczeństwa żywności. Firma skupuje owoce głównie z wolnego rynku i dzięki posiadanemu zapleczu przechowalniczo - magazynowemu, zautomatyzowanej sortowni, firma jest w stanie oferować szeroki asortyment i duże ilości produktów owocowo warzywnych. PHU Jeznach współpracuje w Polsce z ok. 300 dostawcami indywidualnymi i zorganizowanymi. Firma  nasza  należy  do  grupy  największych  eksporterów  owoców
i warzyw w kraju.

OWOCE
owoce_link.jpgZajmujemy się skupem i przygotowaniem do handlu detalicznego owoców takich jak: jabłka, gruszki, śliwki, wiśnie, czereśnie, truskawki w łącznej ilości ponad 1000 ton.

chcesz wiedzieć więcej ? >>


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu udaje się nam utrzymać dotychczasowy poziom eksportu.
Ekspansja na nowe rynki zbytu pozwoli nam na wzrost dynamiki eksportu.  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, z myślą o długoletniej i owocnej współpracy, jak również mając na uwadze aktualne trendy rynkowe, firma PHU Jeznach wdrożyła i stosuje wymagania Systemu Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli HACCP (z ang. hazard analysis and critical control points) w zakresie skupu, sprzedaży, eksportu  świeżych  owoców  i  warzyw wyprodukowanych w oparciu o  Integrowaną Uprawę i Ochronę Roślin.


WARZYWA

warzywa_link.jpgPrzedsiębiorstwo nasze skupuje głównie: cebulę białą i czerwoną, kapustę białą i czerwona, marchew, kapustę pekińską, kalafiory, brokuły, ogórki kwaszone, buraki czerwone, pomidory, pieczarki, seler i inne.
chcesz wiedzieć więcej ? >>